slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Łódź

Apartament do wynajęcia Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 999 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2017 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł (płatna przy zawarciu umowy). Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” przez co najmniej rok.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: parków, drogerii, dyskontów znanych marek, punktów usługowych, sklepów, przedszkoli i szkół. Okolica uchodzi za niezwykle nobilitująca, cichą i spokojną. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również wielbiciele rowerowych wycieczek ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa przepięknym ogrodem z imponującą, kolorową roślinnością.

Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie umeblowany i wyposażony. W jego wnętrzu znajdziemy następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka z wc + aneks sypialniany + aneks kuchenny + pokój dzienny. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Gwarantujemy dodatkową usługę: na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-352)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl