slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w ośmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 396 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 56,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 529 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca olbrzymim potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny (zakup na fakturę). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje oryginalnym, eleganckim i gustownie oświetlonym wnętrzem. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa ochrona wspierana przez nowoczesny monitoring.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji z egzotycznymi ogrodami, terenami zielonymi, salą fitness, siłownią niewielkim centrum handlowo-usługowym oraz krytym basenem. W okolicy liczne sklepy, znane i lubiane centrum handlowe oraz przeróżne markety. Zmotoryzowani ocenią dogodny dojazd do centrum, a także na trasę S3. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– przedpokój;
– łazienka;
– taras;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– pokój dzienny.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przepięknie wyposażone.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13513)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl