slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na wynajem, skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia składa się z dwóch pokoi. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2022. Powierzchnia oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu to 55 m2. Nowi najemcy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 4 tys. zł/m-c oraz położenie na czwartym piętrze. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu obejmuje czynsz plus opłatę za miejsce garażowe pod budynkiem. Do kosztów należy doliczyć tylko zaliczki na media.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: taras + garderoba + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Warto w tym miejscu dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są wyposażone w niezbędne do wygodnego życia elementy.

Luksusowy apartament na wynajem na zasadach tzw. najmu okazjonalnego tylko dla osób posługujących się językiem polskim i przedstawiających dowód zatrudnienia na terenie RP. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Warszawa, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-98)

Kontakt:
e-mail: m.zdunczak@wgn.pl