slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, trzykondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 242 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1930. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 66 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 280 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca znakomitą lokalizacją w sercu miasta. W otoczeniu bogate zaplecze handlowo-usługowe: punkty usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły, place zabaw, tereny zielone, parki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przestronnym, estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem z następującym rozkładem: aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój + łazienka wc + sypialnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą: pomieszczenie piwniczne, pomieszczenie strychowe, komórka lokatorska. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na Rynek. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem ekskluzywnego apartamentu: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-637)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl