luksusowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 786 900 złotych, trzy pokoje a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 68 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 11 572 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na wschód – zachód.

Luksusowy apartamentu na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca imponującą i unikatową lokalizacją nieopodal morza. Do plaży dojść można spacerem w kwadrans. W pobliżu słynne centrum handlowe, pola golfowe, a także liczne punkty usługowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży olśniewa licznymi udogodnieniami, jak np.: ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja + prywatne tarasy. W częściach wspólnych znajdują się 2 baseny wyposażone w: strefę dla dzieci + bicze wodne + hamaki. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wykupienia miejsca parkingowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń: 2 łazienki + 2 sypialnie + salon + taras + kuchnia + przedpokój. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8055)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl