nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 950 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 77 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim przepięknym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z bardzo dużym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją w centrum miasta (Stare Miasto). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– pokój dzienny
– kuchnia
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód mają możliwość najmu miejsca w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12411)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl