slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 559 000 zł (11 180 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2009 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 50 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym tarasem i ogrodem znajdujący się w prestiżowej okolicy, na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy wiata garażowa z 2 miejscami postojowymi. Dużym udogodnieniem dla wszystkich będzie natomiast pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– hall
– przedsionek
– antresola.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są gustownie zaprojektowane z dbałością o szczegóły.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej klimatyzacji. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12946)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl