slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 316 tys. zł i powierzchnia 47,7 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 625 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia umeblowania/wyposażenia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób z małymi dziećmi, jak i ceniących bezpieczeństwo starszych osób. Warto zaznaczyć, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto dodać na pewno atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: szkół, sklepów, przedszkoli, parków. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu pomagamy przy dokonaniu wszelkich formalności. Współpracujemy z wszystkimi notariuszami, kancelarią prawą, geodetami i biurami kredytowymi. W przypadku konieczności finansowania zakupu kredytem hipotecznym, gwarantujemy kontakt z biurem kredytowym, które bezpłatnie sprawdzi zdolność kredytową i pomoże w uzyskaniu najdogodniejszego kredytu hipotecznego. Biuro współpracuje z wszystkimi liczącymi się w Polsce bankami co znacznie ułatwia wybór najlepszego rozwiązania.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-872)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl