slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 41,76 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 268 zł/m2. Kamienica z 1905 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 220 tys. zł i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym pod dochodowy wynajem albo odsprzedaż z zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją w centrum. Blisko znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy i restauracje. Rodziny posiadające samochód mają możliwość parkowania przed posesją.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu domofonowi. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: korytarz + aneks kuchenny + łazienka + pokój dzienny + pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją wykończenia wnętrza w standardzie “pod klucz”.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy przy kredycie hipotecznym i gwarantujemy obsługę notarialną. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-150)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl