slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 429 000 zł i powierzchnia 63 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1994 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 810 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– balkon
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania przez rodziny z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ponadto rewelacyjną lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i czystego osiedla. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły itp. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno parking przed budynkiem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz domofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem (do negocjacji). Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność praktycznego pomieszczenia piwnicznego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Do ceny zakupu należy doliczyć wynagrodzenie biura w wysokości 2% brutto + koszty notarialne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-332)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl