slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 66 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 773 zł/m2. Budynek z 2007 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 645 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może w pierwszej kolejności zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz przepięknym ogromnym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w prestiżowej lokalizacji, w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic. Okolica uchodzi za znakomicie skomunikowaną nie tylko z centrum i pozostałymi dzielnicami, ale całym Trójmiastem. Nie brakuje tu również licznych szkół, sklepów, przedszkoli, marketów, dyskontów popularnych sieci, punktów usługowych, placów zabaw, obiektów sportowych itp. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku i sportów wodnych czekają aż dwa zbiorniki retencyjne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie nie tylko komfortu, ale też bezpieczeństwa (domofon + ogrodzone osiedle). Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc
– osobne wc
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są komfortowo urządzone.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-947)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl