slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoi w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 250 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na wynajem wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. światłowód czy efektowne i energooszczędne oświetlenie LED-owe. Rodziny posiadające samochód ucieszy znajdujący się przed budynkiem parking + opcja wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe drzwi.

Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie wykończony, wyposażony, a także umeblowany w wysokim standardzie. W jego wnętrzu znajdziemy przedpokój + łazienkę + kuchnię + sypialnię + balkon + pokój dzienny. Dużym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu są zapierające dech w piersiach widoki na Bulwary oraz nobilitująca lokalizacja w słynnej inwestycji na Starym Mieście. Co ciekawe, pomimo ścisłego centrum jest tu cicho i spokojnie (II linia zabudowy). Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13165)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl