slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 385 000 zł (3 395 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 113,4 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą dwa lokale. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja w samym centrum, przy spokojnej ulicy. W zasięgu wzroku: markety, sklepy, punkty usługowe, rynek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim ogromnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– 2 x pokój dzienny;
– 2x 3 pokoje;
– 2x kuchnia;
– 2x łazienka;
– 2x przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do 2 piwnic.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2122)

Kontakt:
e-mail: m.bauman@wgn.pl