slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Radom

Apartament do sprzedaży Radom

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Radomiu (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, trzykondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5,6 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1930. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 125 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom bądź pod działalność komercyjną, jak np. prowadzenie biura. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem ze względu na prestiżową lokalizację w centrum, dużą powierzchnię i przestronne pomieszczenia: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + 4 sypialnie + pokój dzienny. Warto w tym miejscu podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwnicznie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją w centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (158-781)

Kontakt:
e-mail: malgorzata.szczesna@wgn.pl