slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2014 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na III piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na Starym Mieście. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością przynależne miejsce parkingowe. Wszystkim natomiast przyda się praktyczne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na wynajem jest umeblowany oraz wyposażony:
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– pokój dzienny;
– balkon;
– korytarz.

Luksusowy apartament do wynajęcia ekonomiczny w utrzymaniu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata za obsługę dla biura nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4701)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl