slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 097 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 72 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 439 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym wnętrzem, dużym nasłonecznieniem oraz praktycznym rozkładem:
– salon;
– balkon/loggia;
– kuchnia;
– 3 pokoje;
– przedpokój;
– łazienka;
– wc.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe znajdujące się bezpośrednio przed blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu placówek edukacyjnych różnego szczebla, obiektów sportowych, placów zabaw, sklepów, punktów usługowych, punktów medycznych, aptek i najróżniejszych sklepów.

Skorzystaj z naszej ponad dziesięcioletniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz wieloletniego doświadczenia w branży kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nie odpowiada ci cena – złóż swoją ofertę. Współpracujemy z 15 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalna pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości. Wieloletnia współpraca z 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1558)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl