slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Caleta de Velez)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Caleta de Velez)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Caleta de Velez (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 90 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 296 zł/m2. Budynek planowany do ukończenia w 2024 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 836 600 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (wstępna instalacja ciepłej i zimnej klimatyzacji). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce parkingowe. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: supermarketów, aptek, centr sportowych, ośrodków zdrowia, szkół i przedszkoli. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady śródziemnomorskiej (A-7) oraz lotniska. Na plażę można dojechać dosłownie w parę minut. To wyjątkowo nobilitująca okolica z nowoczesnym i zielonym kompleksem mieszkalnym. W częściach wspólnych mamy basen, siłownię, pomieszczenia socjalno-gastronomiczne.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9335)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl