slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wisła

Apartament do sprzedaży Wisła

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2016, a także imponująca cena 799 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 58,49 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 660 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją w jednej z najpopularniejszych, polskich, uzdrowiskowych miejscowości. W najbliższej okolicy znajdziemy wiele atrakcji, jak np. amfiteatr, park linowy, rezerwat przyrody, muzeum. Właściciele aut docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o funkcjonalnym układzie:
– balkon;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– taras;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pomieszczeniem gospodarczym. Z okien rozpościerają się fantastyczne widoki na panoramę miasta oraz Beskidy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27191)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl