slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 38 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może wspaniałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Znajdziemy tu liczne punkty usługowe, uczelnie wyższe, szkoły, sklepy etc. Okolica (nowo wybudowane osiedle) uważana jest za spokojną, bezpieczną oraz cichą. Właściciele aut docenią z pewnością miejsca postojowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim przepięknie wystylizowanym i wyposażonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: przedpokój + łazienkę + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem zaaranżowany w nowoczesnym stylu z imponującym tarasem. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13817)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl