slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wisła

Apartament do sprzedaży Wisła

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 959 tys. zł (10 202 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Przewidywany termin oddania to 2024 rok. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 94 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom i ich rodzinom niezapominane widoki z okien na panoramę gór. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności malowniczą lokalizacją na wzgórzu, w otoczeniu lasów, w cichej i spokojnej okolicy. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowy apartament do sprzedaży wyposażony w wiele nowoczesnych technologii podnoszących komfort życia (np. Smart Home WIFI-system).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje dużym potencjałem z opcją zakupu inwestycyjnego i czerpania dużych zysków z dochodowego wynajmu. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa nowoczesnym projektem wnętrza z przemyślanym rozkładem pomieszczeń: korytarz + łazienka + garderoba + sypialnia + 2 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + wc + pokój dzienny + kuchnia + balkon. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji wykończenia „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy, zaaranżowany na 2 poziomach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27484)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl