slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63,63 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 985 zł/m2. Budynek z 1991 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 699 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dostępny również dla obcokrajowców. Luksusowy apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych rodzin z dziećmi oraz majętnych osób doceniających przestrzeń i naturę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z 2 funkcjonalnymi komórkami lokatorskimi. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie częściowym wyposażeniem/umeblowaniem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa jasnym, widnym i nowocześnie urządzonym wnętrzem o następującym układzie: pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc + balkon. Z okien oraz balkonu roztacza się zapierający dech w piersiach zbliżenie na las. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają ogólnodostępne miejsca postojowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom nie tylko wysoki komfort życia w luksusie i wygodzie, ale też w poczuciu bezpieczeństwa, za co odpowiada nowoczesny domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto rewelacyjną lokalizacją w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej. W otoczeniu bogate zaplecze handlowo-usługowe:
– szkoły;
– markety;
– dyskonty;
– przychodnie lekarskie;
– centra handlowe;
– sklepy.
W okolicy znajdziemy również przepiękne lasy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1792)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl