slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Włochy (Lignano)

Apartament do sprzedaży Włochy (Lignano)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lignano (Włochy). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,28 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 115 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 130 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa przepiękną, zieloną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej blisko morza i plaży. Bogata oferta części wspólnych osiedla obejmuje m.in. liczne baseny. Osoby zmotoryzowane docenią miejsca parkingowe. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje domownikom zapierające dech w piersiach widoki z okien na zieleń. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym, włoskim designie:
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + łazienka + taras + balkon;
KONDYGNACJA 2: łazienka + 2 sypialnie + balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom zarówno bezpieczeństwo, jak i europejski komfort życia (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na dwóch poziomach obejmujących trzecie i czwarte piętro. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27480)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl