slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica

Apartament do wynajęcia Legnica

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 64 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu oferuje mieszkańcom zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i wysoki komfort życia (klimatyzacja). Zmotoryzowani docenią z pewnością miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury, a także przepięknych terenów zielonych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może kameralnym, eleganckim i kompletnie wyposażonym/umeblowanym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: taras + garderoba + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6166)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl