slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie).  1 pokój / studio / kawalerka). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 479 tys. zł (16 460 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Powierzchnia – 29,1 m2. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewni domownikom wysoki stopień komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją na terenie szybko rozwijającego się osiedla. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią bliskość terenów rekreacyjnych. Zmotoryzowani z kolei – przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu + pobliską autostradę A4. Wszystkim natomiast przyda się znakomite połączenie z centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z wygodnym rozkładem pomieszczeń: aneks kuchenny + salon/sypialnia + balkon + przedpokój + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż klimatyzowany i estetycznie wyposażony/umeblowany. Ekskluzywny apartament do sprzedaży pachnący jeszcze świeżością i dotychczas niezamieszkały.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16432)

Kontakt:
e-mail: sz.szczepaniak@wgn.pl