slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 644 tys. zł (14 064 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2016 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45,79 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla, w otoczeniu niezliczonej ilości sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych, placów zabaw, fitness klubów itd. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, co gwarantuje ochrona stróża oraz domofon. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia także wysoki standard życia (m.in. klimatyzacja, światłowodowy Internet). Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym parom albo majętnym singlom.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje estetycznie wystylizowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + loggia + pokój dzienny. + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + loggia
+ pokój dzienny. Właściciele aut z pewnością docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-994)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl