slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1930, a także imponująca cena 490 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 111,22 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 406 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję jako bezpieczna lokata kapitału i zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją przy skrzyżowaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z opcją pozostawienia umeblowania (w cenie). W poczet zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży dopisać należy funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + balkon + 3 pokoje + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny + jadalnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym, komórką i garażem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o dużych możliwościach aranżacyjnych (możliwość podziału na 2 lokale). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przestronnym, odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją nad rzeką i z oszałamiającym widokiem. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy garaż. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-6053)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl