slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,22 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 562 zł/m2. Budynek z 2006 roku o dziewięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 650 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem). To doskonała propozycja również dla majętnych rodzin z dziećmi, zamożnych, starszych osób, jak i tych, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas. W pobliżu bowiem znajdują się rozległe tereny rekreacyjne. Okolica uważana jest za niezwykle cichą i spokojną. Nie brakuje tu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-edukacyjnego: obiektów sportowych, siłowni, kościołów, placów zabaw, aptek, przychodni zdrowia, żłobków, przedszkoli, szkół, centr handlowych, dyskontów, marketów, sklepów. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd nie tylko do pozostałych dzielnic miasta, ale również na AOW oraz WOW. Właściciele aut docenią także wiele miejsc parkingowych przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym, eleganckim i przestronnym wnętrzem. Znajdziemy tu: balkon + łazienkę z wc + przedpokój + kuchnię + sypialnię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16450)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl