slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Kraków

Apartament do wynajęcia Kraków

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 75 m2 z podziałem na 4 pokoje w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4 900 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie monitorowanego, bezpiecznego i zamkniętego osiedla w samym centrum miasta. Spacer na płytę Rynku Głównego nie zajmie dłużej niż 45 minut. W okolicy znajdziemy wiele punktów handlowo-usługowych, jak np. markety, salony, punkty usługowe, sklepy, dyskonty znanych marek, place zabaw, poczty, apteki, parki, placówki edukacyjne, obiekty sportowe, stawy, obiekty gastronomiczne, muszle koncertowe etc.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia nowym najemcom życie na światowym poziomie w pięknych, nowoczesnych i zaprojektowanym przez samych właścicieli wnętrzach: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + 3 sypialnie + balkon + pralnia. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy komórka lokatorska. Z okien oraz balkonu oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu roztacza się niezapomniany widok na zieleń. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) proszę o kontakt mailowy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 6 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1653)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl