slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 575 tys. zł i powierzchnia 59,95 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2012 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 591 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno komfort, wygodę, jak i poczucie bezpieczeństwa (monitoring + zewnętrzne rolety). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się gustownie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + taras + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalna komórka lokatorska + miejsce postojowe w podziemnym garażu. Majętne osoby dysponujące wieloma pojazdami docenią na pewno dodatkowe, ogólnodostępne miejsca pod budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i bezpiecznego osiedla. Amatorzy aktywnego wypoczynku zainteresują się terenami rekreacyjnymi oraz rowerowymi ścieżkami. Lokalizacja gwarantuje dobrą komunikację z centrum. W najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: kina, sklepy, punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa ponadto kameralnym, a jednocześnie ekskluzywnym wnętrzem z przestronnym, słonecznym tarasem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. 1 Kodeksu Cywilnego. 66 par. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1007)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl