slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 62,59 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 190 zł/m2, co daje 450 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie (szyfrowany domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoim komfortowym, eleganckim i zadbanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– przedpokój;
– wc;
– łazienka;
– pokój;
– balkon;
– salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż częściowo umeblowany w nowoczesnym stylu. Na właścicieli aut czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem plus opcja zakupu garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym osobom, dla których wygoda, prestiż i dostęp do rozwiniętej infrastruktury są priorytetami.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę mejlowo bądź w czasie prezentacji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-296)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl