slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,19 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 290 zł/m2. Budynek z 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 378 595 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Dbają o to solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe z dwoma zamkami znanej marki oraz domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ciekawą lokalizacją na zamkniętym terenie, wśród rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Blisko stąd do przychodni zdrowia, szkół, żłobków, przedszkoli oraz sklepów. Dużym atutem lokalizacji są polskie tereny rekreacyjne, a także dogodny dojazd do autostrady.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon/taras + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój. W częściach wspólnych jest rowerownia. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z pomieszczeniem gospodarczym + miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w nobilitującym budynku o ponadczasowej formie architektonicznej na terenie nowej inwestycji deweloperskiej. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5520)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl