slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55,83 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 833 zł/m2. Budynek z 2022 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 549 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Do kosztów sprzedaży luksusowego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie, w komfortowych warunkach i prestiżu. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon. W poczet zalet warto zaliczyć oryginalne i niezwykle efektowne dla oka oświetlenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada zarówno monitoring osiedla, jak i domofon. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością zabezpieczony szlabanem parking. Warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż jest w kompletnie wyposażony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto przepięknie odremontowanym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną i znakomicie skomunikowaną z centrum miasta oraz trasą S7 (Gdańsk – Warszawa) lokalizacją. To malownicze, zielone osiedle położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Na wyciągniecie ręki siłownie, boiska, place zabaw, dyskonty popularnych marek, szkoła, przedszkole, drogerie, sklepy, park handlowy itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-362)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl