slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 309 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Budynek o pięciu oddany do użytku w 1981 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 47,81 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 474 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem, komfortem, elegancją oraz nowoczesnym designem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu: parku oraz stoku narciarskiego. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura, w tym: punkty usługowe, sklepy, dyskonty znanych marek, markety, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają boiska sportowe, baseny, siłownie etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie ze znajdującym się w jego wnętrzu wyposażeniem (dodatkowo płatne: 11 000 zł): balkon + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia + salon. Luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (spokojne sąsiedztwo, domofon, monitoring) oraz komfortu. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament zachwyca także perfekcyjną lokalizacją na bezpiecznym osiedlu. Właściciele aut docenią duży parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3415)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl