slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Zielonej Górze (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 796 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 475 tys. zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal znajdziemy rozwiniętą infrastrukturę: przedszkole, szkołę, obiekty sportowe, place zabaw. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością duża liczba miejsc parkingowych. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dodać estetycznie zaaranżowane z dbałością o każdy detal, słoneczne wnętrze: salon + aneks kuchenny + taras + 2 sypialnie + łazienkę.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.  Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-324)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl