slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 526 300 zł i powierzchnia 59 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku zostanie w 2025 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 920 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu deweloperskiego. Okolica cicha, spokojna i – co najważniejsze – bezpieczna. Blisko niezbędna infrastruktura (rynek, sklepy, uczelnie, apteki, szpital, plaże, centra rozrywki). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rodziny posiadające samochód docenią tu otwarty parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim przyszłym właścicielom możliwość korzystania z bogatej oferty w częściach wspólnych osiedla, gdzie znajdziemy: przepiękne ogrody, place zabaw da dzieci oraz baseny. Za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców odpowiada całodobowy system kamer bezpieczeństwa.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu swoim zadbanym, komfortowym, prestiżowym i wytwornym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje:
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-517)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl