slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1974, a także imponująca cena 430 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 48,07 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 945 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją w wyjątkowo spokojnej, cichej i bezpiecznej lokalizacji. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: punkty usługowe, sklepy, markety, pasaże handlowe, szkoły, dyskonty, apteki, przedszkola, galerie handlowe. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca zaprojektowanym przez architekta, eleganckim i wytwornym wnętrzem: balkon + przedpokój + pokój dzienny + łazienka z wc + kuchnia + 2 sypialnie. Ciekawym rozwiązaniem są tu duże lustra, które optycznie powiększają przestrzeń oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Miłym dodatkiem jest także obecność piwnicy. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Na zdjęciach wizualizacje. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1585)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl