slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 320 000 zł (6 465 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1999 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49,5 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dodatkową garderobą na poszukiwanym na rynku osiedlu. Wokół bogata infrastruktura: szkoła, przedszkole, bezpłatne miejsca parkingowe, sklepy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + balkon + kuchnia + sypialnia + garderoba + łazienka + przedpokój + wiatrołap. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są przepięknie odremontowane ściany są szpachlowane i pomalowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez zadłużeń i hipotek. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z księgą wieczystą. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż obejmuje wyposażenie kuchenne wraz ze sprzętem AGD. dodatkowo dotychczasowy właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia umeblowania w salonie, natomiast pokój sypialniany zostaje cały pusty.

Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji zamiany na inną nieruchomość. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu, jak i na prezentację. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3152)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl