slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69,8 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,1 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2015 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim lokatorom bezpieczeństwo oraz komfort. O to pierwsze dba monitoring zainstalowany w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje rewelacyjną lokalizacją w centrum miasta, wśród terenów zielonych, w bezpiecznej i cichej okolicy. Niedaleko klub fitness, sklepy, plac zabaw, przedszkole. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto zaaranżowanym zgodnie ze współczesnymi trendami wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dla dziecka + sypialnia + pokój dzienny. Dodatkowo do oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie gospodarcze. Właściciele aut zainteresuje z pewnością opcja parkowania w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13826)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl