slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, a także imponująca cena 946 887 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 137,23 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6,9 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją elitarną lokalizacją w Śródmieściu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również olbrzymim potencjałem inwestycyjnym, gdyż znakomicie nadaje się na prowadzenie w jego wnętrzu działalności komercyjnej, jak np. kancelarie prawne czy gabinety lekarskie. Ciekawym rozwiązaniem jest na pewno możliwość podziału powierzchni na kilka osobnych lokali. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury: sklepów, przedszkoli, szkół, aptek, salonów usługowych, restauracji, gabinetów lekarskich, parków czy obiektów sportowych (basen). Osoby zmotoryzowane docenią na pewno podziemne parkingi. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4 w pięć minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom: parom lub rodzinom z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z licznymi udogodnieniami, jak piwnica, pomieszczenie strychowe (w częściach wspólnych), okablowanie strukturalne LAN, okablowanie telewizji kablowej, zautomatyzowane rolety zewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim zadbanym i komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: balkon + hol + łazienka + spiżarnia + kuchnia + gabinet + pokój dzienny + 4 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania. Zainteresowane zakupem tego luksusowego apartamentu osoby zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-378)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl