slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 64 m2 z podziałem na 3 pokoje w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 200 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy z ładnym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim nowoczesnym stylem, komfortowym i eleganckim wnętrzem, przestronnymi pomieszczeniami oraz przynależnym, praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: pokój dzienny + aneks kuchenny + pokój + balkon + sypialnia + łazienka + przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem ogrzewany gazowo. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią indywidualnie przypisane miejsce parkingowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się fantastyczną lokalizacją. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Właściciel dopuszcza możliwość dodatkowego doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do zamożnych osób ceniących jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14069)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl