slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 14 722 zł/m2. Kamienica z 2021 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 662 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją blisko Rynku, w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura. Osoby zmotoryzowane ucieszy bliskość autostrady A4 i drogi DK44. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom poczucie nie tylko najwyższego komfortu, ale i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się elektronicznie sterowane ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja. Bezpieczeństwo natomiast zapewniają antywłamaniowe drzwi + domofon.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto estetycznie odremontowanym wnętrzem z całkowitym wyposażeniem (wszystko nowe). Na posiadaczy samochodów czeka miejsce postojowe na chronionym parkingu (w cenie). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca też przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN gwarantuje dobre, rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc specjalistów w licznych dziedzinach. Nasze zaangażowanie, wiedza i wysoki poziom usług oparte są na ponad 30-letnim doświadczeniu w branży. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

WGN oferuje pełną, kompleksową i profesjonalną obsługę: od przygotowania nieruchomości na sprzedaż poprzez obecność na akcie notarialnym aż po przekazanie jej nowemu właścicielowi. Kupimy twoje dotychczasowe mieszkanie lub dom za gotówkę, pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont), a także załatwimy dla ciebie wszelkie dodatkowe usługi potrzebne do sprzedaży lub kupna. Zajmujemy się również profesjonalnym zarządzaniem najmem – możesz więc zlecić nam pełną obsługę swojej nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż orz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-119)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl