slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 339 800 zł i powierzchnia 60,93 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1987 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 577 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom nie tylko komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (domofon z funkcją szyfratora + nowe drzwi wejściowe). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w otoczeniu wszystkich, niezbędnych w codziennym życiu udogodnień. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią ściany wspinaczkowe, ścieżki rowerowe, baseny, siłownie i obiekty sportowe. Rodziny z małymi dziećmi zainteresują: żłobki, przedszkola, szkoły, plac zabaw oraz parki z przepięknymi alejami spacerowymi. Wszyscy na pewno skorzystają z bliskości bankomatów, sklepów, przychodni zdrowia, aptek, kin, marketów, dyskonty popularnych sieci i centr handlowych. Zamożne rodziny posiadające samochód skorzystają na pobliskim parkingu tylko dla lokatorów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętą w cenie zabudową kuchni. Reszta wyposażenia/umeblowania podlega uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno światłowód do Internetu, a także telewizja kablowa. Warto w tym miejscu podkreślić praktyczny rozkład pomieszczeń we wnętrzu oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu:
– balkon;
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– 2 sypialnie;
– salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Kupując ten ekskluzywny apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie).

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Orzeł Broker WGN 2020 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego. NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, Top Marka Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3703)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl