slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 344 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 9 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 41 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 390 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Do kwoty należy doliczyć wyłącznie koszty notarialne. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale i komfortu. O to pierwsze dba m.in. monitoring oraz domofon. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ponadprzeciętnym potencjale inwestycyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję lokaty kapitału i zakupu inwestycyjnego. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem, przepięknie dobranymi dodatkami oraz całkowitym wyposażeniem w standardzie premium: łazienka z wc + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także rewelacyjną lokalizacją z gwarancją szybkiego dojazdu na trasę ekspresową S7 (Gdańsk – Warszawa). W okolicy nie brakuje również bogatego zaplecza handlowo-usługowego: placów zabaw, dyskontów, sklepów, uczelni, szkół, przedszkoli. Lokalizacja oferuje ciszę i spokój. Warto podkreślić, że to szybko rozwijająca się część miasta przechodząca obecnie rewitalizację. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na nowo powstającym osiedlu. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-456)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl