slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 96,5 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 244 zł/m2. Budynek z 1960 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 699 tys. zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce parkingowe (wjazd bramą na pilota). Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale wygłuszony od sąsiadów. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany/wyposażony z następującym układem pomieszczeń:
– 4 sypialnie;
– korytarz;
– łazienka;
– kuchnia;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, szkół, przedszkoli, dyskontów, piekarni, sklepów, restauracji, hoteli, barów, kin i teatrów. W okolicy nie brakuje jezior, stawów, parków i rozległych terenów zieleni. To niewątpliwie najmodniejsza dzielnica Poznania.

Zainteresowanych zakupem tego ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-613)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl