slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa już od przekroczenia progu estetycznie wykończonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: taras + sypialnię + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój + łazienkę z wc. Luksusowy apartament do wynajmu jest nowy i dotychczas nie był przez nikogo zamieszkały. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej. Wokół dużo zieleni. Na wyciągnięcie ręki słynne Jasne Błonia, parki, jeziora. W okolicy nie brakuje najpotrzebniejszego w codziennym życiu zaplecza edukacyjno-rozrywkowo-sportowego. Okolica uważana jest za niezwykle cichą i bezpieczną. Luksusowy apartament do wynajmu z przynależnym, estetycznie wykończonym ogrodem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14146)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl