slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 120 m2 z podziałem na cztery pokoje w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 12 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortowego wnętrza, prestiżu, luksusów, wygód oraz w elitarnej lokalizacji. Ekskluzywny apartament na wynajem wyposażony jest w wiele udogodnień, jak np. klimatyzacja. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najmujących jest profesjonalna, całodobowa ochrona.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany majętnym osobom, które cenią spokój, relaks, ciszę, a jednocześnie chciałyby mieszkać w sercu miasta. Luksusowy apartament na wynajem oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Motławę i historyczną część Gdańska. W zasięgu wzroku największe turystyczne atrakcje. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyposażono i umeblowano zgodnie z indywidualnym projektem, a część umeblowania została specjalnie sprowadzona z Włoch. Oferowany do wynajmu luksusowego apartament dotychczas nie był jeszcze wynajmowany. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce parkingowe w garażowej hali. Dużym udogodnieniem będzie na pewno także komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + wc + 2 łazienki + aneks kuchenny + 3 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1512)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl