slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 77,8 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 14 126 zł/m2. Budynek z 2016 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,099 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom szukającym cichej przystani w centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bogato wyposażony oraz nowocześnie umeblowany. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: taras + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno 2 miejsca w hali garażowej (dodatkowo płatne). Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w elitarnym apartamentowcu o ciekawej architekturze i wielu nowoczesnych rozwiązaniach. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu licznych przychodni medycznych, przedszkoli, szkół, aptek i sklepów. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych na rynku ze względu na bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba profesjonalna ochrona plus drzwi z systemem kontroli dostępu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym, słonecznym tarasem, skąd rozpościera się imponujący widok na port. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1515)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl