slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 36,8 m2, lokalizacją na V piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 038 zł/m2. Budynek o X kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 259 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka z wc.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalne remont. W trakcie prac remontowych między innymi wstawiono nowe okna, wymieniono instalację elektryczną i wodnokanalizacyjną, położono panele i płytki na podłogach etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje większość wyposażenia i mebli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacja, która pozwala na wygodne funkcjonowanie w niezwykle bliskiej odległości od niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury (przedszkola, szkoły, sieci handlowe, punkty usługowe). Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu), przed jego oględzinami.

Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu WGN zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3341)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl