slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69,9 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 16 524 zł/m2. Budynek z 1997 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,155 mln zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności fantastycznym wnętrzem o praktycznym układzie pomieszczeń: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje znakomitą lokalizacją w sercu jednej z gdańskich dzielnic. Na wyciągnięcie ręki kompletne zaplecze handlowo-usługowo-kulturalne (teatry, kina, restauracje, puby, bary, galerie handlowe, dyskonty, markety, punkty usługowe, urząd pocztowy, sklepy, cukiernie, piekarnie). Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Niekwestionowaną zaletą lokalizacji jest odremontowany, zamykany dziedziniec z pięknym, zadbanym trawnikiem. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością miejsce parkingowe. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozciąga się niezapominany widok na park.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ofert na www.wgn.pl. Skontaktuj się z nami już teraz drogą mejlową, aby odkryć wszystkie uroki tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1778)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl