slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 3 999 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na parterze 5-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 3 pokoje o łącznej powierzchni 62 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2024 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją w jednej z najpiękniejszych kamienic, w centrum miasta. Okolica uchodzi za najbardziej pożądany adres na mapie Szczecina. Nieopodal ogromne centrum handlowe, sklepy, punkty usługowe. Luksusowy apartament do wynajmu zaprojektowany i zaaranżowanym w bardzo wysokim standardzie i z uwzględnieniem nowoczesnych trendów. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy ogród + miejsce postojowe + komórka lokatorska.

Luksusowy apartament do wynajęcia jest nowy i dotychczas nigdy nie był zamieszkany:
– salon;
– kuchnia;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14234)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl