slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 629 tys. zł i powierzchnia 48 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na siódmym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1985 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 13 104 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych rodzin z dziećmi, jak i młodych osób ceniących bliskość morza i wszystkich miejskich atrakcji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany również dla obcokrajowców. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Właściciele aut docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może równie fantastyczną lokalizacją z szybkim dojazdem w każde miejsce Trójmiasta. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość plaży i morza. Na wielbicieli rowerowych eskapad czekają ścieżki rowerowe. Wokół rozciągają się imponujące tereny zielone. Nie brakuje tu również bogatego zaplecza usługowo-handlowego:
– szkoły;
– przychodnie zdrowia;
– siłownie;
– apteki;
– sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż po generalnym remoncie i metamorfozie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje klimatycznym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem:
– przedpokój;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– loggia;
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka również zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1482)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl